Вознемирувачко видео: Мајка крвнички го тепа синчето, бидејќи не добила плата!

31 јануари, 20160
Вознемирувачко видео: Мајка крвнички го тепа синчето, бидејќи не добила плата!

Откако не успеала да подигне пари на банкомат во продавница, оваа Русинка својот бес го исфрлила на својот петгодишен син.

Прво го фрлила на под, а потоа силно со нога го шутнала во стомак.

Како што се гледа на снимката, во делот од продавницата каде што имало банкомат, за време на инцидентот немало никој. Меѓутоа од силината на ударот и врескањето на детето, работник пришол да види што се случува.

Мајката тогаш го извлекла надвор несреќното дете и го фрлила на улица. Несреќното дете удрило на подот, каде останало да лежи.

Продавачката излегла надвор и пришла до детето за да види дали е добро.

Овој страшен инцидент се случил кон крајот на минатата година. Покрената била истрага, а било утврдено дека мајката има психички проблеми.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Видеото е со вознемирувачка содржина

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber