Задникот на Клои Кардашијан без Фотошоп

5 јануари, 20160
15

Сопственичката на еден од најголемите познати задници го покажа својот атрибут во костим за капење.

Клое Кардашијан во новата епизода на реалити шоуто покажа како навистина изгледа нејзиниот задник без фотошоп.

Најпознатите сестри на светот покажаа како изгледа кога вежбаат во вода, а светските медиуми набрзо ја пренесоа оваа фотографија и снимка од задникот на една од познатите сестри Кардашијан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber