АНТИТАЛЕНТ ЗАД ВОЛАНОТ: Се обиде да паркира, па направи ХАОС!

6 март, 20170
АНТИТАЛЕНТ ЗАД ВОЛАНОТ: Се обиде да паркира, па направи ХАОС!

Оваа урнебесна ситуација се случила на еден паркинг во Кина кога една жена се обидела да го паркира својот автомобил.

Погледнете како изгледал нејзиниот обид…

https://www.youtube.com/watch?v=4ISWl1cVPnY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris