Бебе панда ќе направи сè за да го натера човекот на игра

27 февруари, 20170
Бебе панда ќе направи сè за да го натера човекот на игра

Ова бебе панда навистина сака да си игра, но човекот е презафатен и нема време за тоа.

А она што малечката панда го прави и како го моли сопственикот да си играат едноставно ќе ве воодушеви.

Погледнете го видеото и преслатката, но и урнебесна, реакција на оваа панда.

#MoodBooster–Nanny, play with me, no working!–Baby, just a minute.–hmmm, I will stop you with my cuteness!

Gepostet von iPanda am Mittwoch, 22. Februar 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris