Неколку вежби за задник и нозе без целулит

31 јануари, 20170
14

За само 9 минути, без комплицирани движења или посебна опрема, овие вежби ќе ви ги зацврстат задникот и  нозете.

Одлични се за оние кои бараат замена за типичните чучнувања или исчекори.

Овој анти-целулит тренинг се состои од 7 вежби кои траат по 40 секунди. Важно е помеѓу нив да не правите одмор.

Можете да ги изведувате 3-5 пати неделно, а ако сте почетник или почувствувате болки во мускулите направете пауза од 2 дена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris