Александра Пријовиќ ја откажува свадбата?

4 мај, 20180
2

Во српските медиуми како бомба одекна веста дека наводно Александра Пријовиќ ја откажува свадбата со Филип Живоиновиќ.

Веста ја објави српскиот магазин “Блиц”, а пишува дека Александра Пријовиќ ја откажува свадбата, како и тоа дека Лепа Брена се вмешала во целата приказна и дека ја убедувала да не ја откажува свадбата. Медиумот не пишува која е причината ниту пак има официјалана изјава од Александра и Филип, како потврда за веста.

Резултат со слика за александра пријовик ја откажува свадбата

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris