Amal Clooney за прв пат ги покажа близнаците во јавноста

7 декември, 20180
Capture

Од кога станаа родители на Alexandra и Elle, Amal i George Clooney на сите начини настојуваа да ги сокријат од очите на јавноста – се до вчера!

Една и пол година откако станаа родители, познатата двојка само во една беше забележана од  папараците како ги носи своите мали наследници, но за жал на големо растојание. Но, вчера, во Здружението на дописниците на Обединетите нации, откако и беше доделена наградата „Global Citizen of the Year “ , Amal Clooney на излезот од престижниот хотел „The Four Seasons“ во Њујорк беше снимена носејќи ги нејзините близначки. Според сè можеме да заклучиме дека малата Alexandra е пресликана од познатиот татко George, додека малата Elle копија на мајката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber