Ангелите на заслужен одмор

26 ноември, 20180
vs-fashion-show

Убавиците после годишната ревија на Vicoria Secret отидоа на заслужен одмор! Многу од нив уживаат во егзотичните дестинации.

Некои од најубавите и најпознатите модели во светот, по напорните подготовки и реализација на ревијата за Vicoria Secret, отидоа на заслужен одмор.

Сара Сампајо отиде во Тулум, Мексико,заедно со нејзиното момче Оливер Рипли, каде што ужива на белиот песок и забави до зори.

„Конечно можам да земам здив“, напиша убавицата на една од фотографиите што ги објави на Instagram.

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Нејзината колешка Лаиса Рибеиро своите слободни денови ги поминува  во родниот Бразил.

View this post on Instagram

Bahia ✈️ Rio

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

Убавата русокоса Џоси Кансеко се одмара на Бахамите со пријателките.

View this post on Instagram

21 sadness

A post shared by Jos🤍 (@josiecanseco) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber