Дали постои некоја хит серија во која ти не глумиш?

15 ноември, 20180
pedro

Педро Паскал, после серијата „Game of thrones“ и „Narcos“, доби нова возбудлива улога!

Педро Паскал во универзумот!

Актерот од Чиле (43) е познат по улогата на принцот Оберин „the Red Viper“ Мартел во серијата „Game of thrones“, како и  Хавиер Пене во серија „Narcos“. И сега тој има водечка улога во серијата на Disney сместена во универзумот на „Star Wars“.

Фановите на “Војна на ѕвездите” се радуваат на овој спин-оф, кој е еден од двата што Дизни ги подготвува.

Директорката на “Lucasfilm” , Кетлин Кенеди, претходно изјави дека проектот  за Boba Fett е „сто проценти мртов“. Студиото, наместо тоа, ќе се фокусира на „Madalorian“. Ова е официјалната верзија, додека американските медиуми пишуваат дека, всушност, неуспехот на последниот дел на „Star Wars“ е вистинската причина зошто студиото не сакаше да сними уште еден дел, барем не засега.

Серијата „Madalorian“ ќе биде емитувана на Disney streaming servis кој наскоро ќе пристигне и ќе го следи „осамениот револвер “ во неговата авантура.

Се уште не е познато koja e втората опција koja „Disey“ ja подготвува за крајот на идната година, кога ќе биде пуштена streaming платформата која ќе биде жестока конкуренција на „Netflix“.

View this post on Instagram

Stuck. #Edgar

A post shared by Pedro Pascal he/him (@pascalispunk) on

View this post on Instagram

Headed to #Kingsman premiere like…

A post shared by Pedro Pascal he/him (@pascalispunk) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber