Еве што изјави Цеца по смртта на убиецот на Аркан

10 мај, 20180
8

– Ништо не ми значи дали убиецот на мојот сопруг е жив или мртов, изјавила рамнофушно фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ, вдовицата на Аркан коментирајќи ја потврдната информација од Јужна Африка дека во таа земја е ликвидиран Милан Мили Журиќ, еден од убијците на нејзиниот покоен маж.

Тоа беше тројно убиство и трагедија која трајно ги одбележа сите три семејства. Немаме ние ништо од животот на Ѓуриќ ниту од неговата смрт, рекла Цеца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris