Ги уништува спомените: Милан Поповиќ ја сруши вилата од 2,5 милиони евра која ја градеше за Северина!

28 мај, 20180
10

Милан Поповиќ пред три недели ја срамни до темел луксузната вила во која планирал да живее со поранешната сопруга Северина.

Имено „кралот на бакарот“ како што го нарекуваат многумина пред три недели до темел ја сруши луксузната вила вредна 2,5 милиони евра откако истата го потсетувала на пејачката.

Инаку двајцата откако се разведоа се во лоши односи и водат жестоки „битки“ на суд поради старателството на нивниот син Александар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris