Луксузен хотел на Крит

28 февруари, 20180
11

На островот Крит се наоѓа овој прекрасен хотел, кој ги нуди дел од најубавите погледи на море.

Хотелот Елунда Пенинсула е ексклузивна дестинација, така што стандардните апартмани излегуваат од игра. Тука има само пространи соби, со скап мебел, светли ѕидови и поглед кој го одзема здивот.

Погледнете како дизајнерите успеале да ги измешаат боите и духот на внатрешноста, со прекрасната надворешност.

luksuzno-uzivanje-na-krit-2

luksuzno-uzivanje-na-krit-3

luksuzno-uzivanje-na-krit-4

luksuzno-uzivanje-na-krit-5

luksuzno-uzivanje-na-krit-6

luksuzno-uzivanje-na-krit-7

luksuzno-uzivanje-na-krit-8

luksuzno-uzivanje-na-krit-9

luksuzno-uzivanje-na-krit-10

luksuzno-uzivanje-na-krit-11

luksuzno-uzivanje-na-krit-12

luksuzno-uzivanje-na-krit-13

luksuzno-uzivanje-na-krit-14

luksuzno-uzivanje-na-krit-15

luksuzno-uzivanje-na-krit-16

luksuzno-uzivanje-na-krit-17

luksuzno-uzivanje-na-krit-18

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris