Мама Клои на светот му ја претстави својата принцеза: Запознајте ја најмладата Кардашијан

14 мај, 2018
4

Клои Кардашијан се породи точно пред еден месец и на свет донесе уште една принцеза на познатото ријалити семејство. Од тогаш сите нејзини фанови желно исчекуваат да видат како изгледа малечката Тру.

Иако раѓањето на ќерката на Клои помина во сенка на скандалот, токму тогаш испливаа снимки на кои нејзиниот избраник се бакнува со непозната девојка, фановите со воодушевување дочекаа да ја видат најмладата Кардашијан.

Клои на Инстаграм објави слика со која на светот му ја претстави својата принцеза.

– Среќен прв месец, Тру –  напиша младата мајка.

View this post on Instagram

💕Happy One Month True 💕

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris