На прагот на четириесеттите години, изгледа совршено: Јелена Карлеуша покажа што значи да се “држи до себе”

22 мај, 20180
6

Додека пејачката Јелена Карлеуша ужива во Турција со своето семејство, издвои малку време за позирање на плажа, па правејќи ја популарната вежба ги “запали” социјалните мрежи!

Ако некогаш сте имале можност да ја направите мост, вежба која ни малку не е едноставна, тогаш со сигурност ќе и се восхитувате на популарната пејачка. Заради нејзиното неверојатно и сега веќе исончано тело, на Инстаграм стана вистинско бунило.

Инаку, Јелена е позната по тоа што често објавува слики на Инстаграм, но вој пат таа не воодушеви и со своето тело, како и еластичноста, имајќи во предвид дека е на прагот на четириесеттите.

View this post on Instagram

🤷‍♀️😂😘😘🔥🔥🔥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris