Немате пинцета за кубење на веѓите ? Земете конец!

17 мај, 20180
4

Сите сме свесни за значењето кое го имаат веѓите, за целото лице… И за правилното истакнување на цртите на лицето, и за соодветноста со неговата форма, и за изразот кој го создаваат…

Ви се случило ли да ви ја снема пинцетата за кубење на веѓите ???

Вистински кошмар!!!

Сакате сами да го средите обликот на Вашите веѓи, на малку поинаков начин?? Би се одлучиле ли за кубење на веѓите со конец, на практичен и интересен начин, кој што ќе направи да бидете задоволни од новата промена???

Погледнете го следново видео…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris