Оваа жена не старее: Популарната актерка во петтата деценија изгледа барем половина помлада

7 ноември, 20180
Capture

Холивудската актерка може да им одржи лекција на многу помлади девојки.

Познатата актерка Кетрин Зита Џонс му рече „не“ на стареењето! Убавата Кетрин се грижи за нејзиниот изглед, а најновите фотографии докажуваат дека таа навистина изгледа совршено.

Таа е во брак со актерот Мајкл Даглас, кој добро се грижи за својата сопруга, затоа што е 25 години постар од неа. Тие двајца се појавија на церемонијата „Walk of Fame“ во Холивуд.

Во оваа прилика, Кетрин Зита Џонс ги привлече погледите на сите присутни, кои коментираа за тоа како оваа актерка не старее. Кетрин навистина изгледа преубаво и секоја чест за одржувањето на младалачкиот изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber