Само немој да се наведнуваш!

11 декември, 20180
Capture

Ни движиш…

Манекенката Ireland Baldwin објави слика од соблекувална за да ги илустрира проблемите со кои се соочуваат атрактивните девојки како неа.

На сликата ја гледаме во син фустан, кој на Ireland изгледа како да е маичка! „Штом сте високи 180см, секој фустан е всушност маичка која едвај покрива“, напиша манекенката. Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber