Што крие најпосакуваната жена на светот?

17 декември, 20180
boldvin

Госпоѓата Бибер во болница.

Манекенката Хејли Болдвин, од неодамна Бибер, беше фотографирана во Лос Анџелес додека влегуваше во болница.

Папараците ја следеа сопругата на Џастин Бибер и дознаа дека поминала три часа во советувалиште на гинекологија, што доведе до гласини дека е бремена.

Ниту пејачот, ниту атрактивната манекенка која своевремено беше прогласена за најпосакуваната жена во светот, не ги коментираа гласините.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber