Сите го знаат по улогата на легендарниот Spiderman! Актерот ги шокираше сите поради врската со пејачката од Косово!

3 декември, 20180
spiderman

Каков чуден спој!

Ендру Гарфилд, актерот познат по улогата на Spiderman, има нова девојка. Станува збор за Рита Ора, а нивната врска ги изненади новинарите од сите светски медиуми. Тие наводно се заедно неколку недели и сакаат нивната врска да успее.

„Рита им се пофали на пријателите за ново момче пред околу еден месец. Распоредот им е презафатен, но тие убаво се согласуваат и двајцата сакаат да се потрудат“, изјави извор близок на пејачката.

Гарфилд пред Рита, беше неколку години во врска со актерката Ема Стоун, а Рита имаше бурен љубовен живот. Наводно, нејзината најголема љубов досега е пејачот Келвин Харис, а се шпекулираше дека е во врска со Роберт Кардашијан и Конор Мекгрегор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber