Срамота! Лука Лазукиќ сака да се збогати преку Наташа! Еве што бара!

30 мај, 20180
1 copy

Лука Лазукиќ најпрво ја претепа својата сопруга, поп sвездата Наташа Беквалац, а сега преку неа планира да се збогати.

Тој на адвокатите на Наташа им испратил тужба во која бара Наташа да го именува како совласник на нејзината куќа во Ченеј и станот на Дедиње. Доколку таа одбие да го направи ова, Лазукиќ ќе бара 160.000 евра за возврат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris