Тајнa и интимнa венчавка

25 декември, 20180
hhhhh

Веројатно, тие сакаа да го избегнат прекумереното медиумско внимание.

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се венчаа по неколку годинишна врска.

Оваа позната двојка, венчавката ја прославија со најблиските луѓе и семејството, а нивниот пријател Конрад Кар објави фотографија од новопечените младенци додека ја сечат тортата и додаде дека станува збор за интимна венчавка во домашна атмосфера.

Потсетуваме, на овој  млад пар неодамна, заради разорениот оган кој беснееше во Малибу, до темел им изгоре луксузната вила во која живеја.

Можеби токму поради овој настан тие одлучија да не поминуваат часови и часови одвоени и што е можно поскоро да стапат во брак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber