Толку брзо?

6 декември, 20180
Capture

Cardi B објави дека таа и нејзиниот сопруг Offset се разделија  за само неколку месеци откако станаа родители.

Иако се обиделе да ја поправат ситуацијата и да ги надминат проблемите, тие сепак одлучија дека е најдобро да се разделат.

„Никој не е виновен, ќе останеме добри пријатели и деловни партнери, но повеќе нема љувов“, рече Карди Б.

Раперот Offset и Cardi B се венчаа на приватна церемонија во Атланта во 2017. година. Тие во јули станаа родители и ќерката ја нарекоа Kulture Kiari Cephus .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber