Во врска со убиец и силувач?!

11 декември, 20180
ники

Пејачката го покажа своето ново момче – но подобро да не го покажеше!

Nicki Minaj на Instagram гордо објави слика со новото момче Kenneth Petty, човек што работи во музичката индустрија и човек кој во 2013. година излезе од затвор за убиство. Американските медиуми се распрашуваа за новото момче, па така открија дека кога имал 16 години, тој се обидел да силува девојка на која и се заканувал со нож, по што бил уапсен. Тој добил четири години затвор во Њујорк.

Но, не завршува тука приказната – Petty во 2006. година беше обвинет за убиство и осуден на седум години затвор.

Можеше и подобар да најдеш… било кој!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber