20 неодоливи мини фустани кои сакаме да ги имаме во своите гардеробери

2 мај, 20190
fustan 1

Температурите секојдневно се сѐ поголеми и поголеми, а едвај дочекавме да носиме разиграни пролетни парчиња. Минатата пролет, беше во знакот на лелеави фустани, но оваа сезона нашето внимание го  привлекоа неодоливите мини фустани. Тесни или over-sized парчиња, неутрални тонови или цветни дезени, оваа сезона ги носиме во сите изданија.

Најинтересните мини фустани ги пронајдовме во понудата на луксузните брендови како што се: Valentino, Miu Miu, Jacquemus и Stella McCartney, а тука се и одличните high – street модели од брендовите Zarа, Mangо, H&M и Other Stories.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber