Акo сте во потрага по совршен летен фустан, морате да ги откриете овие пет брендови!

7 мај, 20190
ф

Минатата година беше навистина година на фустаните, од Topshop фустани со точки до Ganny проѕирни и и карирани, фустани на преклоп, илјадници различни верзии на модели со животински принт, а ние веруваме дека времето на фустаните туку што доаѓа, судејќи по бројот на брендови кои стекнаа огромна популарност во последниве месеци благодарение на фустаните.


Од мини до макси фустани, минималистички бели варијанти, до неизбежните цветни дезени, избравме пет одлични брендови кои за ова лето ни подготвија генијални фустани.

Cecilie Bahnsen

View this post on Instagram

Backstage SS19 Photo @lukarone

A post shared by ceciliebahnsen (@ceciliebahnsen) on

View this post on Instagram

Backstage SS19 Photo @lukarone

A post shared by ceciliebahnsen (@ceciliebahnsen) on

Dream Sister Jane

N-Duo

Rotate Birger Christensen

Iris & Ink

https://www.instagram.com/p/BhPGwb8B0Gc/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber