Актерот не се одвојува од неговата сакана девојка

13 мај, 20190
рами а

Рами Малек, актерот кој беше брилијантен во филмот „Bohemian Rhapsody“, во Њујорк ја снима последната сезона на серија „Mr. Robot“.  Друштво му прави девојката Луси Бојтон, актерка која ја запозна на сетот во филмот во кој тој ја толкуваше улогата на фронтменот на бендот Queen, Фреди Мерјкури, за која доби Оскар.

Слободното време заљубените уметници го поминуваат во прошетка низ градот, и иако од љубопитните погледи се кријат со големи црни очила, тешко е да не се забележат холивудските ѕвезди. По ова, Рами го чека уште едно важно снимање, продолжение на хитот за тајниот агент 007. Како што неодамна потврди, тој ја прифати улогата во филмот за Џејмс Бонд, последниот филм во кој ќе глуми Даниел Крег.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber