Angelina Jolie како некогаш: Аристократска елеганција на прошетка со познатата кума

10 јули, 20190
j

Аристократски елегантна во обичен плисе фустан со долги ракави, Angelina изгледаше среќно и задоволно.

Позната е по тоа дека најмногу одбира бели или црни комбинации, но актерката овој пат се одлучи за боја на слонова коска, која совршено ја искомбинира со окер акцесоари.

https://www.instagram.com/p/BzrM5kTgBND/?utm_source=ig_embed

Поранешната сопруга на Brad Pitt, која последните неколку години беше на метата на критики поради недоволната тежина, се прошета по улиците на француската престолнина во друштво на познатата кума, филмската икона Jackielyn Bize.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber