Бебе број два?

4 февруари, 20190
bebe

Старлетата се намерачи да го шири семејството со раперот.

Иако неодамна, на прашањето на еден обожавател дали е бремена, младата богата Кајли Џенер (21) одговори дека не е, но изгледа дека сепак и се „мотаат“ бебиња во главата.

Таа на нејзиниот  Instagram профил, објави фотографија со момчето Тревис Скот, како седат прегрнати на скали, а во описот напиша: „Бебе број 2?“

Ова многумина ги наведе да помислат дека ријалити ѕвездата е повторно бремена или наскоро планира да биде.

Кајли и Тревис пред една година ја добија ќерката Сторми, која во петокот го прослави својот роденден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber