Брутално: Kate Beckinsale му одговори на обожавателот кој ја искритикува нејзината врска!

21 февруари, 20190
кате

Фановите на холивудската актерка не кријат дека се разочарани од нејзиниoт љубовeн избор, но Кејт им одговори на критиките.

 Kate Beckinsale  (45), пред еден месец  ја забележаа со 20-години помладиот комичар, Pete Davidson (25).

Иако таа се обиде на сите можни начини, нејзината врска да остане во тајност, папараците ги фотографираа држејќи се раце на за време на прошетка.

Кратко потоа почнаа коментарите дека заслужува многу подобар човек, а како актерката гледа на овие коментари, покажа на Instagram.

Имено, Kate објави фотографија на која еден корисник остави коментир дека е разочаран од нејзиниот љубовен избор.

„Јас сум прилично разочарана од твојата искривена брада, но мислам дека е малку грубо она што го кажавте”, му одговори Kate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber