Charlize Theron откри дали е во љубовна романса со Brad Pitt

18 февруари, 20190
1

Убавата актерка во последно време ја поврзуваат со познатиот заводник.

Шарлиз Терон на свој начин негираше дека е во врска со Бред Пит.

Веќе некое време се зборуваше дека Пит и оскаровката „тајно се гледаат“, но дека не сакаат да ја обелоденат својата врска за да не ги опседнат од страна на медиумите, бидејќи и двајцата веќе се „изгореа“, откривајќи премногу за нивниот приватен живот.

Шарлиз (43), коментираше едно американското шоу, поточно натпреварувач кој има 26 години и никогаш немал интимни односи.

„Не го разбирам тоа. Јас се бакнував со самата себеси, односно со огледалото, од 7 години. Потоа, со кукли … Па вежбав бакнување на мојата рака … Можеби затоа немам момче“, рече Шарлиз во шоуто на Елен Деџеенис.

Пит во 2016. година се разведе од Анџелина Џоли, а битката за старателството над шесте деца продолжува. Последната позната врска на Шарлиз беше со Шон Пен, а раскинаа во 2015. година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber