Critics Choice Awards: 15 најдобро облечени

16 јануари, 20190
Capture

Кој заблеска на доделувањето на наградите?

Во неделата беа доделени престижните награди на 24-тото годишно издание на американските критики. Пред започнувањето на наградите, телевизиските и филмските ѕвезди одеа по син (не црвен) тепих, покажувајќи елегантни комбинации на облека. Кои беа најдобро облечените ѕвезди една недела по Златен Глобус? Ви откриваме во галеријата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber