Црвено како љубов: Новата колекција на Кајли Џенер за Денот на вљубените

13 февруари, 20190
kajli 2

Make up брендот на Кylie Јenner, Kylie Cosmetics, ја промовираше колекцијата за Денот за вљубените.

View this post on Instagram

Valentine Collection 2.1.19 ♥️

A post shared by Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics) on

Во колекцијата доминираат две бои, црвена и розева, а содржи три сета производи за усни, руменило, кремаста сенка со светки и палета од 12 бои за очи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber