Дали сакате пеги? Најновиот летен тредн инспириран од Меган Маркл

22 мај, 20190
меган н

Lime Crime дизајнираше молив за цртање на вештачки пеги како дел од својата летна колекција Sunkissed.

Пегите, благодарение на познатите жени кои ги имаат, а тоа се  Меган Маркл, Кајли и Кендал Џенер, се неверојатно популарни кај помладита популација, па затоа многу девојки ги цртаат и се дел од нивниот летен изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber