Доаѓа и петтото бебе: Хајди Клум е бремена?

13 февруари, 20190
хајди 2

Кога поранешната германска манекенка Хајди Клум се вери со 16 години помладиот Том Каулиц, многумина беа изненадени. Сепак, сега се шпекулира дека причина за веридбата, по само девет месеци врска и очигледните емоции, е и тоа што очекуваат бебе.

View this post on Instagram

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Гласините ги „подгреа“ германскиот моден дизајнер Волфганг Џоп, кој седеше до Хајди во жирито на „Germany’s Next Top Model“. Тој во интервју за РТЛ, рече дека моделот и нејзиниот сопруг, покрај свадбата, очекуваат и принова.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Ниту Хајди, ниту Том не ги демантираа овие гласини.  Да ве потсетиме, поранешната манекенка зад неа има два брака – со актерот Рик Пипин и пејачот Сеал.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber