Emily Ratajkowski: Одмор и релаксација во градот на светлината

17 јули, 20190
e

Американскиот модел Emili Ratajkovski (28) си дозволил мала пауза и време за одмор пред напорната Fashion Week во Париз.

Градот на светлината, во кој таа толку многу пати престојувала и ги посетила речиси сите прекрасни места, никогаш немала поглед од реката, па затоа сега се одлучи на пловидба со брод по реката од Сена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber