Холивудско раскинување поради неа?

27 февруари, 20190
123

Наводно, поради оваа плавоока бринета „пукна“ холивудската романса!

Оскаровецот Џејми Фокс и актерката Кејти Холмс ставија точка на врската, пишува Daily Mail.

Фокс, по Оскарите, беше на забавата која ја организираа Џеј Зи и Бијонсе, а на новинарите им рекол дека е „single”.

Подоцна Оскаровецот се забавувал со актерката Џесика Шор, која од него е помлада 18 години.

Холмс (40), по разводот од Том Круз, со кого ја има ќерката Сури, имаше петгодишна „забрана” за врски со други мажи. Дури во 2017. година таа „смееше“ да признае дека е во врска со Фокс (51).

Тие, наводно, беа и верени, но сега оваа романса е завршена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber