И понатаму е најпосакувана?

21 март, 20190
hajli 2

Пред да стане сопруга на популарниот пејач Џастин Бибер, манекенката Хејли Болдвин исто така беше позната како еден од најбараните модели во светот.

Причината, меѓу другото, е и титулата за „најпосакуваната жена на светот“ која ја носи.

Хејли покажа зошто тоа е така, на плажата во Калифорнија, неколку дена откако нејзиниот сопруг на социјалните мрежи  откри дека се „мачи со депресија“.

Погледнете ги сликите на парот и дознајте дали Хејли сеуште е „најпосакувана“:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber