Како да се облечете за на забава и да станете ѕвезда на Instagram? Следете го чекорот на Ријана

2 мај, 20190
рири

Кралицата со впечатлив стил!

 Ријана присуствуваше на концертот на јамајканскиот музичар Бују Бантон на островот Барбадос. Таму ѕвездата се појави во спектакуларно издание.

View this post on Instagram

🇯🇲 🇧🇧. @bujuofficial

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Таа носеше Off – White одело со жолто-сив принт, кое што Бела Хадид го претстави на модната ревија пред неколку месеци. Аутфитот го надополни со долги плетенки и големи дијамантски обетки.

Ријана на нејзиниот Instagram профил сподели фотографија од настанот  и предизвика силна реакција кај фановите – за само неколку часа заработи 2,5 милиони лајкови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber