Какви патики носат трендсетерките оваа сезона

1 април, 20190
pat

Во последните неколку години, патиките на сите ни влегоа под кожа и станаа клучен дел од секој гардеробер. Ние ги носевме дури и во зимските месеци, ќе ги носиме со цветни фустани, како и со одела со интензивни бои, а во моментот се чини дека не постои моден бренд, кој не ја претстави својата верзија на популарните предимензионални патики.

Предимензионалните патики се уште се водечки тренд, како и вечните бели патики, а ние истраживме уште какви други патики ќе се носат оваа сезона, погледнете во продолжение!

Adidas Falcon

View this post on Instagram

Chilly! ❄️

A post shared by Jeanette (@_jeanettemadsen_) on

Sketchers

View this post on Instagram

@skechers x @whowhatwear 👟👟

A post shared by michaela bushkin (@michaela_bee) on

Gucci Flashtrek

View this post on Instagram

Couch potatoes🥔🥔

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

Balenciaga Track

Converse

View this post on Instagram

Good morning 🥐🥐🥐🥐 Photo by @themisspopo

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

Adidas Continental 80

Yeezy 700

View this post on Instagram

Slow Monday 👋🏼

A post shared by Jeanette (@_jeanettemadsen_) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber