Katy Perry и Orlando Bloom ја објавија веридбата

18 февруари, 20190
орландо

После тригодишна врска.

Актерот Orlando Bloom за св. Валентин одлучи да ја побара Katy Perry за негова сопруга.

View this post on Instagram

full bloom

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Американската поп-ѕвезда, на Instagram профилот сподели сликата со нејзиниот иден сопруг, Орландо и прекрасниот дијамантски прстен. Вереничкиот прстен е специјално дизајниран цвет кој има дијаманти и рубин во средината.

Двојката неодамна се појави на роденденската забава на Џенифер Анистон. Иако ретко се појавуваат заедно во јавноста, на забавата пристигнаа со моторот на Орландо. Тие се запознаа на доделувањето на наградите „Golden Globes“ во 2016. година, а во 2017. година, накратко се разделија, но се чини дека љубовта сепак преовладува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber