Khloé гола на вечерната забава

13 март, 20190
kloi 0

И додека се во ек гласините за неверството и раскинувањето со кошаркарот Tristan Thompson, кој воедно е татко на нејзината ќерка, Khloé Kardashian ужива во Лас Вегас.

За вечерната забава со нејзините пријателки, Khloé одбра транспарентен мрежест комбинезон, под кој одлучи да не облече ништо, а сéто она со кое што таа го искомбинира беа чевлите со високи потпетици и виолетовата ташна која, и покрај бојата, едвај можеше да се забележи покрај провокативниот комбинезон. Таа јасно ги истакна нејзините облини на кои е многу горда, а на социјални мрежи, им откри на своите фанови што прави и како се забавува.

Да ве потсетиме, Тristan Thompson повторно ја изневери Khloé Kardashian, и тоа ни помалку ниту повеќе туку со најдобрата пријателка на нејзината помлада полусестра Kylie Jenner.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber