Ким Кардашијан и е љубоморна на Меган Маркл: Нејзиното бебе е попопуларно и поважно!

16 мај, 20190
megh

Ким Кардашијан се чувствува загрозено поради Меган Маркл, пишуваат британските медиуми.

Најпопуларната старлета во светот до неодамна ја држеше позицијата на најпопуларната личност во Соединетите Американски Држави, но нејзиното место полека, но сигурно го презема војвотката од Сасекс.

Лудилото поради раѓањето на кралското бебе во Обединетото Кралство и во Европа стана речиси нормално, а откако американската актерка влезе во кралското семејство, лудилото преиде и во САД.

Наводно, Ким е бесна поради вниманието што го добија во медиумите Меган Марл и нејзиниот син Арчи.

Поради Меган и нејзиното породување, четвртото дете на Ким Кардашијан на Американците им стана речиси неважно.

Ким прави сé за да го задржи своето семејство на врвот на популарноста во Америка, а наводно, нејзината цел е еден ден да стане првата дама на САД.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber