Kylie Jenner ја започна досега најексклузивната самопродажба!

16 јули, 20190
Capture

Kylie Jenner е обвинета за многу нешта ( како не е self-made милијардерка и дека е производ од пластична хирургија), но едно нешто што апсолутно не може да се каже за Kylie е тоа дека таа не е посветена на својата работа.

Не само што таа објави скоро голо видео на Instagram на почетокот од оваа недела за да го промовира својот нов Kylie Skin производ, туку исто така прилагоди приватен авион за промовирање на брендот.

Kylie на Instagram сподели фотографија од авионот Kylie Skin, а надворешноста на авионот се чини дека е пребоена, униформите за стујордесите се прилагодени, додека во авионот има розев тепих, розеви свилени перници и маски за очи направени за лет. Пред да се качат во авионот Kylie, Stormi и седумте нејзини пријателки направија фотографија (во комбинација Kylie Skin комбенезони).

View this post on Instagram

hello paradise 🌴

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber