Некогаш секс симбол, денес вистинска дама: Kylie Minogue e фатена во целосно опуштено издание и изгледа беспрекорно!

5 февруари, 20190
kajli

Папараците ја фатија на прошетка и релаксација со кафе, без грам шминка.

Џебна Венера, сексипил во мало, најубава и најслатка, се сите оние епитети кои ги користат за да ја опишат неверојатната убавина на згодната пејачка. Но, според американските медиуми, се чини дека нејзиното време поминало.

Реално и објективно, Кајли Миног може да се пофали со нејзиниот изглед.

Папараци ја фатија на прошетка додека одмараше со кафе, без шминка, а медиумите веќе ја прогласија за поранешен секс симбол.

Сепак, постојат и такви кои велат дека со шешир на главата е речиси непрепознатлива, а сè уште зрачи со харизма и сексипил.

Славната пејачка не се грижи за лошите коментари, туку ужива во своите патувања и слободното време.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber