Нов „проблем“ на Роналдо… или на убавата манекенка?

4 февруари, 20190
ronaldo

Манекенката Мануела Фереро е новиот скандал поврзан со Кристијано Роналдо.

По обвиненијата за силување од страна на повеќе девојки, Роналдо, кој ја негира вината, сега е обвинет дека е „досаден“! Мануела, која живее во Милано, за италијанските медиуми изјави дека Роналдо ја „вознемирува“ и се обидува да го откачи.

Иако Роналдо има девојка, односно вереница и четири деца, манекенката се пожали дека секојдневно и пишува и дека веќе не знае како да му каже „не“.

Запознајте ја Мануела!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber