Новиот видео клип од „Кралот на Инстаграм“

28 мај, 20190
dan-bilzerijan-las-vegas-zurka-3

… и чека уште една објава од здружението за заштита на животните.

„Кралот на Инстаграм“, Den Bilzerian, повторно ја разбесне јавноста со објавите на Instagram.

Кој го следи Дан, тој знае дека неодамна ги „замени“ животните со пушки и дека сега го навлекува гневот на јавноста врз себе.

Без разлика дали „довлекува“ крокодили на забава со убавици, гали и храни мечка …Билзериан неколкупати мораше да им одговара на здруженијата за заштита на животните.

Најчесто – „дека тие се среќни затоа што уживаат во таквото друштво“.

Што мислите, колку уживаше желката додека го гризеше бикинито на оваа русокоса?

View this post on Instagram

Sugar daddies in LA be like…

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber