Оваа сезона одморете ги нозете и облечете ги најслатките ниски чевли!

17 мај, 20190
bgf

Сите ќе се согласиме дека чевлите со високи потпетици изгледаат многу – елегантнo, секси, стилски и нема комбинација која не ја подигнуваат на повисоко ниво. Сепак, не е се во изгледот. Понекогаш на нашите нозе им треба пауза, а на крајот на толку многу прекрасни модели кои ги има на пазарот оваа година, би било жалосно да не им дадеме шанса на рамните модели.

Ги одбравме најинтересните, во овие убавини невозможно е да не се вљубите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber