Овие 7 парчиња мора да ги имате во вашиот гардеробер оваа пролет

3 мај, 20190
d

Пролет во знак на едноставноста

Ако сте во потрага по пролетни парчиња кои нема да ви здосадат после една сезона, имаме вистинско решение. Забележавме дека трендсетерките сè повеќе носат basic парчиња кои ги надополнуваат со трендовски парчиња или неочекувани комбинации на бои.

Во продолжение дознајте во кои basic парчиња вреди да се инвестира оваа пролет.

Џемпер на закопчување

Кремасто одело

Фармерки со рамен крој

View this post on Instagram

Chill, it’s oversized 💜

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

Едноставни црни сандали

Плетен фустан

https://www.instagram.com/p/Bqx8L8GFJbY/?utm_source=ig_embed

Шноли

View this post on Instagram

Four in a row🤹🏼‍♀️🤹🏼‍♀️

A post shared by Linn Eklund (@linneklund) on

Слип сукња

https://www.instagram.com/p/Buybmyhlenc/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber