Панделки, Mickey Mouse и школски денови: Kim Kardashian објави фотографии од тинејџерските денови

5 април, 20190
sd

Ријалити ѕвездата, Ким Кардашијан, на социјалните мрежи сподели фотографии на кои се гледа како изгледала пред естетските интервенции.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ким со фотографиите се потсети на минатото и на училишните денови.

Фотографиите ја прикажуваат ѕвездата како обична тинејџерка која поминува низ сите класични тинејџерски фази, но исто така и како девојка која си игра со своите сестри и пријатели.

Во коментарите покрај фотографиите, Ким напиша дека нејзиниот омилен моден детаљ биле панделиките за коса и дека ги сакала маичките со ликот на Мики Маус. Бидејќи таа немаше проблем да објави повеќе слики од помладите денови, остава впечаток дека Ким не се грижи за коментарите за оние кои ја обвинуваат, дека целосно ја променила нејзината физичка појава по бројните операции.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber