Погледнете како изгледа новиот луксузен дом на Кетрин Зита-Џонс и Мајкл Даглас

11 септември, 20190
к

Познатиот холивудски пар се „олесни“ за 4,5 милиони долари за нова вила во Њујорк.

Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс купиле нова куќа во Ирвингтон, Њујорк во вредност од 4,5 милиони долари.

Нивниот нов, прекрасен дом има 8 спални соби и 12 купатила. Изграден е во 1930-тите години во дваесеттиот век и е оддалечен само четириесет километри од Менхетен. Специјалните соби вклучуваат базен, теретана, соба за игри и седум камини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber